Цивільний захист та БЖД

З 15.04.2024 по 19.04.2024 року у ЗДО № 32  було проведено Тиждень безпеки дитини з метою створення безпечного освітнього середовища для учасників освітнього процесу, забезпечення навчання правилам безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій, набуття відповідних практичних навичок поведінки.
       Згідно плану освітня робота з дітьми була побудована за тематичними днями: «Дитина серед людей», «Дитина вдома», «Дитина і природа», «Дитина і вулиця», «Здоров`я дитини».
    У всіх вікових групах проведено заняття з даного питання: «Небезпечні предмети з лялькою Оленкою», «Небезпечні предмети – не іграшки», «Вогонь – друг, вогонь – ворог», «Вибухові предмети, вогнепальна зброя, рогатка», «Таємниці чарівного вогню», «Вогонь і вода», «Мінна небезпека: дітям про обережність поводження з вибухонебезпечними предметами».
        Дошкільнята переглянули повчальну лялькову виставу «Пес Патрон рятує друзів».
    Педагогами в роботі з дітьми використано матеріали, рекомендовані МОН України, UNICEF, читання віршів, казок, рухливі, дидактичні та сюжетно-рольові ігри, тощо.
      Основними цілями було зробити практичну перевірку здатності вихованців, педагогічного колективу та технічного персоналу грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях; сформувати у вихованців, педагогічного колективу та технічного персоналу високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативності, спритності; діяти за сигналами оповіщення, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.
      Інструктор з першої допомоги Товариства Червоного Хреста України Омельковець Наталія Олександрівна провела для працівників закладу базовий тренінг "Надання першої допомоги", під час якого розкрила питання про відновне положення,  серцево-легеневу реанімацію, кровотечі (використання турнікету), непрохідність дихальних шляхів, рани, інші невідкладні стани.