За мирне небо

Прямуючи з вихованцями міні–проектом  «За мирне небо, за жовте колосся» названими стежинами педагогам вдається прищепити  шанобливе ставлення до героїв війни, ветеранів, до пам’яті про тих, хто загинув, захищаючи  Вітчизну; поваги до воїнів — захисників, кордонів Батьківщини.

Прищеплюють дітям такі важливі поняття, як любов до Батьківщини, героїзм, трудовий подвиг.

Діти з щирою вдячністю йдуть разом із батьками та вихователями на Меморіал Слави,  Алею Слави в селі Гараджа, покладають  квіти. Дуже великий вплив мають бесіди, зустрічі з ветеранами, екскурсії, благодійні акції, написання листів солдатам, створення малюнків, використання пісень, віршів, наочного матеріалу. Відрадно те, що після  кожного  заходу малята беруть у руки олівці та фарби й відтворюють свої враження в образотворчій діяльності.

Захоплюють  дітей розповіді про українську армію, про воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Форми роботи: виставки  малюнків «На варті Батьківщини», «Вертайтеся живими», змагання-естафети «Найспритніші», «Ми відважні козачата», «Хто перший», розваги «Захисники Вітчизни», цільові  прогулянки до пам’ятника загиблим воїнам, покладання квітів до Вічного вогню, зустрічі з воїнами АТО, творчі зустрічі з родинами бійців АТО.